Szukasz pracy jako asystentka księgowej, młodsza księgowa lub główna księgowa. Interesuje cię praca i kariera w biurze rachunkowym. Sprawdź najnowsze ogłoszenia – Zatrudnię księgową / Bydgoszcz i okolica

Aktualna rekrutacja

CV prosimy przesyłać na adres partnerzy@kobierowska.pl lub na info@grupasukces.pl

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Zakres obowiązków młodszej księgowej:
• Wystawianie faktur sprzedaży,
• Księgowanie dokumentów zakupowych,
• asysta w pracach księgowych

Wymagania:
• wykształcenie średnie ekonomiczne
• znajomość przepisów prawa podatkowego
• dokładność
• znajomość programów Office
• chęć do nauki i rozwoju osobistego
• lojalność
• dobra organizacja pracy własnej

  • znajomość programu Optima – mile widziana

Oferujemy:
• wdrożenie w system księgowy
• zakres uprawnień odpowiedni do posiadanych umiejętności
• atrakcyjne wynagrodzenie
• szkolenia zawodowe
• jasną ścieżkę rozwoju zawodowego
• stabilne zatrudnienie z możliwością rozwoju zawodowego
• dobra atmosfera pracy
• dobre warunki pracy

Księgowa

Zakres obowiązków:
• wprowadzanie faktur księgowych do systemu
• przygotowywanie deklaracji vat ,cit,pit
• przygotowywanie danych na potrzeby instytucji zewnętrznych

Wymagania:
• wykształcenie wyższe ekonomiczne
• doświadczenie na stanowisku 2 lata
• lojalność

Oferujemy:
• szeroki zakres uprawnień i samodzielność w swoim obszarze
• stabilne zatrudnienie z możliwością rozwoju zawodowego

Jeżeli nie masz doświadczenia, a chciałabyś rozpocząć karierę w księgowości napisz do nas. Chętnie wszystkiego Cię nauczymy i pomożemy zacząć pracę w biurze rachunkowym. Umożliwiamy również odbycie praktyk lub stażu w naszym biurze rachunkowym.